welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Beads kuarc bizhuteri, 10mm, : 1.5mm, : 15.5Inç, 39PC/Fije floku, 15.5Inç,

  • No Item:111215114112
  • Size:10mm
  • Blera:375 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 39/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.55 1.29  1.16 1.29  1.1

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 582.50 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.