welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, rozë, 8mm, : 0.8mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120731153444
  • Size:8mm
  • Blera:310 kohët
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.81 /Shumë
Send Email
Nga të aksioneve përkohësisht. Për të marrë njoftimin e arrijnë këtë artikull nëpërmjet E-mail.

Përshkrim

1 përafërsisht 50 copë fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 29.50 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.