welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Digital Scale Pocket, Stainless Steel, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 127x106x19mm, PC

  • No Item:130425145905
  • Size:127x106x19mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 16.91 /PC

Product Details

  • Pesha: 765.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.