welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çekë Beads diamant i rremë, Round, asnjë, me diamant i rremë, Kristal, PP11, 10mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120809180441
 • Size:PP11, 10mm
 • Blera:367 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 13.42 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 13.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.