welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore ujërave të ëmbla Pearl gjerdan, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, i lyer, asnjë, asnjë, 6-8mm, :47Inç, 47Inç,

  • No Item:130614132141
  • Size:6-8mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 9.27 /Fije floku

Product Details

  • Length: 47Inç
  • Pesha: 63.00 G
  • Formë:
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.