welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kulturuar ujërave të ëmbla Pearl byzylyk, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Patate, natyror, asnjë, asnjë, 11-14mm, :7Inç, 7Inç,

  • No Item:130614133437
  • Size:11-14mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 4.4 /Fije floku

Product Details

  • Length: 7Inç
  • Pesha: 23.00 G
  • Formë: Patate
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.