welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, 4-5mm, : 0.8mm, :15Inç, 15Inç,

  • No Item:120220171614
  • Size:4-5mm
  • Blera:305 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 0.93 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: 15Inç
  • Pesha: 12.50 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.