welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Barok Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Round, 2-3mm, : 0.5mm, :15Inç, 127PC/Fije floku, 15Inç,

 • No Item:111210142710
 • Size:2-3mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 127/Fije floku
 • Çmimi:US$ 1.96 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 4.00 G
 • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.