welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Mansheta, Tunxh, Katror, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x17x2.5mm, 16.5mm, 4x18mm, 16x16mm, 150PC/Qese, Qese

  • No Item:121015143205
  • Size:17x17x2.5mm, 16.5mm, 4x18mm, 16x16mm
  • Blera:313 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:150PC/Qese
  • Çmimi:US$ 23.79 /Qese

Product Details

  • Pesha: 412.50 G
  • Formë: Katror
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.