welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

925 Sterling Silver varëse, argjend praruar vërtetë, me zirconia kub, 10x22.50x5mm, : 4.5x2.2mm, PC

  • No Item:120511213741
  • Size:10x22.50x5mm
  • Blera:318 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 6.66  US$ 5/PC

Product Details

  • Vrima: 4.5X2.2 MM
  • Pesha: 2.20 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
  • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.