welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Shape Tjera, Platinum kromuar, me perla & me zirconia kub, e bardhë, 8x23mm, : 3x3.5mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:121120111408
 • Size:8x23mm
 • Blera:305 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 19.21  US$ 16.33/Qese

Product Details

 • Vrima: 3X3.5 MM
 • Pesha: 6.50 G
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.