welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Thread Crystal, elastik, asnjë, i verdhë, 1mm, :5m, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130617104553
  • Size:1mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Product Details

  • Length: 5m
  • Pesha: 500.00 G
  • Ngjyrë: i verdhë
  • Vepra artizanale: elastik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.