welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Kolonë, ngjyrë platin praruar, asnjë, Topaz, 13.50x50mm, : 3x9mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:130427113718
  • Size:13.50x50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 20.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3X9 MM
  • Pesha: 290.00 G
  • Formë: Kolonë
  • Ngjyrë: Topaz
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.