welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kuarc qartë, Lot, Gdhendur, të vetme të njëanshme, 22x39x12mm, : 1mm, 3PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130318161501
  • Size:22x39x12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 27.00 G
  • Formë: Lot
  • Vepra artizanale: Gdhendur
  • Efekt: të vetme të njëanshme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.