welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Lot, Topaz tymosur, 20x27x8mm, : 1mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120229181009
 • Size:20x27x8mm
 • Blera:425 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10/Qese
 • Çmimi:US$ 2.86 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 30.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: Topaz tymosur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.