welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Lot, Lt Topaz, 13x37mm, : 1mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120229173351
 • Size:13x37mm
 • Blera:394 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10/Qese
 • Çmimi:US$ 1.54 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 55.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: Lt Topaz

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.