welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Dekorimi Moda, Shape Tjera, punuar me dorë, asnjë, multi-colored, 75x53cm, PC

  • No Item:130607102910
  • Size:75x53cm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 351.22 /PC

Product Details

  • Pesha: 655.00 G
  • Ngjyrë: multi-colored
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.