welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Dekorimi Moda, Lule, punuar me dorë, asnjë, multi-colored, 56x39cm, PC

  • No Item:130607102725
  • Size:56x39cm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 219.52 /PC

Product Details

  • Pesha: 268.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: multi-colored
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.