welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Crystal, Kristal, Shumëkëndësh, colorful kromuar, faceted, asnjë, 6x7mm, : 1.5mm, : 12.5Inç, 49PC/Fije floku, 12.5Inç,

 • No Item:130524105852
 • Size:6x7mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 49PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 1.32 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 12.5Inç
 • Pesha: 22.00 G
 • Formë: Shumëkëndësh
 • Ngjyrë: asnjë
 • Vepra artizanale: colorful kromuar
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.