welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Rondelle Beads Crystal, Kristal, imitim kristal Swarovski, Reaktiv, 8x10mm, : 1.5mm, :22Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:111216162206
 • Size:8x10mm
 • Blera:668 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 8.85  US$ 8.59/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 22Inç
 • Pesha: 665.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Reaktiv
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.