welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Rondelle Beads Crystal, Kristal, asnjë, imitim kristal Swarovski, Olivine, 6x8mm, : 1.5mm, : 16Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:111216161548
 • Size:6x8mm
 • Blera:571 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 10Fillesat/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 4.77  US$ 4.63/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 16Inç
 • Pesha: 310.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Olivine
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.