welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Glass Beads kërcitje, Xham, Round, asnjë, blu, 4mm, : 1.5mm, :31Inç, 220PC/Fije floku, 31Inç,

 • No Item:120508103004
 • Size:4mm
 • Blera:591 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:220PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.22 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 31Inç
 • Pesha: 21.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: blu
 • Efekt: kërcitje

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.