welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Cord Wax, e zezë, 1mm, :80Oborr, PC

  • No Item:120221093725
  • Size:1mm
  • Blera:1644 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:3%
  • Çmimi:US$ 0.72  US$ 0.7/PC

Product Details

  • Length: 80Oborr
  • Pesha: 75.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.