welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Shall pambuku, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, 180x53cm,

  • No Item:130522102106
  • Size:180x53cm
  • Blera:302 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 2.97 /Fije floku

Product Details

  • Pesha: 143.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.