welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Yll deti, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 24x26.50x6mm, : 1.5mm, 1100PC/KG, KG

  • No Item:130330120306
  • Size:24x26.50x6mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 1100PC/KG
  • Çmimi:US$ 10.25 /KG

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Yll deti
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.