welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Zemër, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14.50x17x8.50mm, : 2mm, 900PC/KG, KG

 • No Item:130330120226
 • Size:14.50x17x8.50mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 900PC/KG
 • Çmimi:US$ 10.25 /KG

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.