welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri Beads plastike, plastike bakrit të veshura, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13x13x4mm, : 6mm, 2500PC/KG, KG

  • No Item:130126112824
  • Size:13x13x4mm
  • Lead Ditët:7 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 2500PC/KG
  • Çmimi:US$ 9.76 /KG

Product Details

  • Vrima: 6 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.