welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri Beads plastike, plastike bakrit të veshura, Syri kali, ngjyrë platin praruar, corrugated, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x16x6mm, : 1mm, 2500PC/KG, KG

 • No Item:130128110612
 • Size:12x16x6mm
 • Blera:304 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 2500PC/KG
 • Çmimi:US$ 9.76 /KG

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Syri kali
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: corrugated

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.