welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri Beads plastike, plastike bakrit të veshura, Nuggets, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27.20x20.80x10.50mm, : 1.5mm, 285PC/KG, KG

  • No Item:130126113024
  • Size:27.20x20.80x10.50mm
  • Lead Ditët:7 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 285PC/KG
  • Çmimi:US$ 9.76 /KG

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Nuggets
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.