welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri Beads plastike, plastike bakrit të veshura, Kamë, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 6.50x16x8mm, : 3mm, 3333PC/KG, KG

 • No Item:130126112644
 • Size:6.50x16x8mm
 • Blera:305 kohët
 • Lead Ditët:7 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 3333PC/KG
 • Çmimi:US$ 9.76 /KG

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Kamë
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.