welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cone Beads Crystal, Kristal, Kon, plotë kromuar, asnjë, Siam, 8x16mm, :15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130417094416
  • Size:8x16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 28.28 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 23 PC.

Product Details

  • Length: 15Inç
  • Pesha: 215.00 G
  • Formë: Kon
  • Ngjyrë: Siam
  • Vepra artizanale: plotë kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.