welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bizhuteri Sets, Klubet agat, Shape Tjera, i lyer, 3-fije floku, 4mm, :8Inç, 16.5Inç, 10Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:130606140205
  • Size:4mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Sets/Shumë
  • Çmimi:US$ 76.83 /Shumë

Product Details

  • Length: 8,16.5Inç
  • Pesha: 430.00 G
  • Vepra artizanale: i lyer
  • Efekt: 3-fije floku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.