welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse diamant i rremë, Argjilë, Petull e ëmbël në formë gjevreku, asnjë, me diamant i rremë Çeke, blu, 35x35x5mm, : 20mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:130611161401
  • Size:35x35x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Qese
  • Çmimi:US$ 32.93 /Qese

Product Details

  • Vrima: 20 MM
  • Pesha: 1.50 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Ngjyrë: blu
  • Efekt: me diamant i rremë Çeke

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.