welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath diamant i rremë, Argjilë, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë Çeke, multi-colored, 27x40x5mm, 2Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130611161612
  • Size:27x40x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 43.91 /Qese

Product Details

  • Pesha: 10.00 G
  • Ngjyrë: multi-colored
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë Çeke

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.