welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Krishtlindjeve Pendants Lampwork, Santa Claus, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 19x31x14mm, : 5x3mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130225135802
 • Size:19x31x14mm
 • Blera:309 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.64 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5X3 MM
 • Pesha: 52.00 G
 • Formë: Santa Claus
 • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.