welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Fëmijët Accessory e flokeve, Rrëshirë, with Saten Ribbon & Hekur, Bowknot, ngjyrë platin praruar, asnjë, ngjyra të përziera, 60x40x13mm, 20Fillesat/Shumë, 6pairs/strand, Shumë

  • No Item:130517201705
  • Size:60x40x13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 33.3 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 36.00 G
  • Formë: Bowknot
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.