welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Karakteri formësohet varëse aliazh zink, Alloy zink, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x27x2mm, : 3mm, 500PC/KG, KG

  • No Item:130607112753
  • Size:15x27x2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500PC/KG
  • Çmimi:US$ 16.65 /KG

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Karakter
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.