welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Karakteri formësohet varëse aliazh zink, Alloy zink, Engjëll, ngjyrë ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 38x41.50x3mm, : 5x2.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130603184004
  • Size:38x41.50x3mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 16.47 /Qese

Përshkrim

Plating cilësi të lartë dhe kurrë nuk zbehet.

Product Details

  • Vrima: 5X2.5 MM
  • Pesha: 520.00 G
  • Formë: Engjëll
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.