welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cats Pendants Syri, Cats Eye, with Tunxh, Buf, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, 40x63x7mm, : 4x7mm, 10PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130507143705
 • Size:40x63x7mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X7 MM
 • Pesha: 337.00 G
 • Formë: Buf
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.