welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Cats Eye, with Xham & Alloy zink, Oval, 25x39x12mm, : 4x5.5mm, PC

  • No Item:120420104315
  • Size:25x39x12mm
  • Blera:303 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 2.93 /PC

Product Details

  • Vrima: 4X5.5 MM
  • Pesha: 9.00 G
  • Formë: Oval

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.