welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Shell, Predhë, i praruar, 24x45-46x2-2.5mm, : 2-2.5mm, PC

  • No Item:120729173002
  • Size:24x45-46x2-2.5mm
  • Blera:325 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
Ulje Sasia Çmimeve(US $PC)
1-9 10-30 30+
1.03 0.86 0.82

Product Details

  • Vrima: 2-2.5 MM
  • Pesha: 3.80 G
  • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.