welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Festa e Krishtlindjeve byzylyk, Xham, with Alloy zink, brushwork, 10x20mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

  • No Item:120518164524
  • Size:10x20mm
  • Blera:470 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.87 /Fije floku

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 42.00 G
  • Vepra artizanale: brushwork

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.