welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Zemër, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 24x26x10mm, : 2.5mm, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:120111095711
 • Size:24x26x10mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200/Qese
 • Çmimi:US$ 7.81 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 620.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.