welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Wheel Ship, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27x30x5mm, : 1.5mm, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:120111093900
 • Size:27x30x5mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.91 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 260.00 G
 • Formë: Wheel Ship
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.