welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x19x2.50mm, : 2mm, 500PC/Qese, Qese

  • No Item:120109101155
  • Size:15x19x2.50mm
  • Blera:339 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500/Qese
  • Çmimi:US$ 3.05 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 141.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.