welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri plastike Varëse, plastike bakrit të veshura, Kyç, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10.50x23x2mm, : 0.5mm, 1000PC/Qese, Qese

 • No Item:120109143603_271
 • Size:10.50x23x2mm
 • Blera:323 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:1000/Qese
 • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Pesha: 190.00 G
 • Formë: Kyç
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.