welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Button Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Buton, natyror, e bardhë, 6-7mm, : 1mm, :14.5Inç, 14.5Inç,

 • No Item:130220165358
 • Size:6-7mm
 • Blera:321 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 2.93 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 14.5Inç
 • Pesha: 24.00 G
 • Formë: Buton
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.