welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Button Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Buton, natyror, rozë, 12-16mm, : 1mm, :15.3Inç, 15.3Inç,

 • No Item:130131151515
 • Size:12-16mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 6.22 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 15.3Inç
 • Pesha: 79.00 G
 • Formë: Buton
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.