welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Button Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Oval, asnjë, vjollcë, 9-10mm, : 0.8mm, : 15Inç, 15Inç,

  • No Item:130122134648
  • Size:9-10mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 9.76 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: përafërsisht 15Inç
  • Pesha: 43.00 G
  • Formë: Oval
  • Ngjyrë: vjollcë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.