welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Button Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Rondelle, asnjë, blu e zezë, 5-6mm, : 0.8mm, :15Inç, 15Inç,

 • No Item:130111105145
 • Size:5-6mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 3.18 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 21.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: blu e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.